Braille Translator

Braille Translator 1.41

Sposób na szybkie tłumaczenie tekstu na alfabet Braille'a

Zalety

  • Szybkość i prostota
  • Różne style wyświetlania alfabetu Braille'a
  • Alfabet Braille'a prezentowany jako tekstowe kropki i obrazki
  • Możliwość szybkiego wydruku

Wady

  • Brak polskich znaków diakrytycznych

Bardzo dobry
8

Braille Translator to darmowe narzędzie online do tłumaczenia tekstu na alfabet Braille'a. Wynik tłumaczenia możemy zapisać w postaci obrazka lub od razu wydrukować. Braille Translator sprawdzi się jeśli chcemy szybko i darmowo skonwertować tekst do alfabet Braille'a.

Braille Translator to prosta strona internetowa. W wolne miejsce wklejamy tekst zapisany literami łacińskiego alfabetu i wciskamy "Translate". Pod spodem utrzymujemy tekst zapisany alfabetem Braille'a na dwa sposoby: jako tekstowe kropki lub jako obrazek. W przypadku tego ostatniego, możemy zmieniać wielkość kropek oraz sposób wyświetlenia znaków alfabetu Braille'a. Obrazek możemy zapisać na dysku jako plik GIF (ponieważ to najlepszy format do zapisu czarno-białego obrazu) lub od razu wydrukować. Tekstowe kropki należy skopiować do edytora tekstu, aby móc je edytować, zapisać lub wydrukować.

Braille Translator może zapisać tekst alfabetem Braille'a na dwa sposoby. Tłumacząc literę po literze lub zastępując kilka liter alfabetu łacińskiego jednym znakiem alfabetu Braille'a. Ta druga metoda nie jest jednak dokładna, ponieważ tylko człowiek może się nią perfekcyjnie posługiwać. Trudno wykonać to zadanie prostemu algorytmowi.

Najczęściej pobierane Streaming wideo na web-apps

Więcej
Braille Translator

Wypróbuj

Braille Translator 1.41

Opinie użytkowników o Braille Translator